Prijavite se v Google Workspace

Za dostop do vašega Google Workspace, ki ga zagotavlja šola

Stvari

Google Workspace for Education, prej znan kot G Suite for Education, je zbirka orodij in storitev v oblaku, ki jih je razvil Google za izobraževalni sektor. Ta platforma ponuja nabor aplikacij in funkcij, namenjenih izboljšanju učenja, sodelovanja in komunikacije v izobraževalnih okoljih. Tukaj je nekaj njegovih ključnih elementov:

1. Gmail: Prilagojena e-pošta za šole in univerze z naprednim filtriranjem in varnostnimi funkcijami.
  2. Google Drive: Shramba v oblaku za shranjevanje in skupno rabo dokumentov, preglednic, predstavitev in drugih datotek.
  3. Google Documenti, Fogli e Presentazioni: Orodja za produktivnost za ustvarjanje besedilnih dokumentov, preglednic in predstavitev z zmožnostmi sodelovanja v realnem času.
  4. Google Classroom: Platforma, ki učiteljem omogoča učinkovito ustvarjanje, razdeljevanje in ocenjevanje nalog, organiziranje pouka in komunikacijo z učenci.
  5. Google Meet: Integrirano orodje za videokonference, ki olajša učenje na daljavo in spletna srečanja.
  6. Google Calendar: Za upravljanje koledarjev, načrtovanje pouka, sestankov in šolskih dogodkov.
  7. Sicurezza e Gestione: Google Workspace for Education ponuja zanesljive varnostne ukrepe za zaščito zasebnosti in podatkov uporabnikov. Vključuje tudi skrbniška orodja za upravljanje uporabniških računov in varnostnih nastavitev.
  8. Accessibilità e Compatibilità: Deluje v več napravah, vključno z računalniki, tablicami in pametnimi telefoni, zaradi česar je dostopen študentom in osebju od koder koli.
  9. Versioni e Funzionalità Aggiuntive:Google Workspace for Education ponuja več različic, vključno z osnovno brezplačno različico in plačljivimi različicami z naprednimi funkcijami in več prostora za shranjevanje.

Kako dostopate do storitve

Necessario loggarsi a Google con il proprio account scolastico.

Servizio online

Autenticazione

Za dostop do prostora Google Workspace je potrebna avtentikacija z uradnimi poverilnicami, ki jih zagotovi šola (tisti, ki nimajo računa in so do njega upravičeni, se lahko obrnejo na tehnično pomoč šole, ki upravlja to storitev).

Struktura, odgovorna za storitve